FLAŞ! KAVUKLAR-BORNOVA BELEDİYESİ FETÖ/PDY SORUŞTURMASI İHBAR TUTANAĞINDA CHP'Lİ BÜLENT TEZCAN İSMİ BAKIN NASIL GEÇİYOR?


FLAŞ! KAVUKLAR-BORNOVA BELEDİYESİ FETÖ/PDY SORUŞTURMASI İHBAR TUTANAĞINDA CHP'Lİ BÜLENT TEZCAN İSMİ BAKIN NASIL GEÇİYOR?

 ÖZEL

Kavuklar FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında eski bir Kavuklar çalışanının şok ihbarda bulunduğu ortaya çıktı!

Kavuklar eski çalışanı, beraberinde Bağımsız Meclis Üyesi ile birlikte İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Savcılığına giderek ihbarda bulunup ifade veriyor.

İhbarcı, Savcılıkta verdiği ifadede Kavuklar-Bornova Belediyesi ilişkilerini de gözler önüne sererken, dönemim CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan-Kavuklar ilişkisindeki şok detayları da ihbar ediyor!

25 Aralık 2017 tarihinde yapılan ve yanında 60 sayfa resmi belgenin de soruşturma dosyasına girdiği bu ihbar ifade tutanağıyla birlikte aynı zamanda Bağımsız Meclis Üyesi tarafından resmi belgeleriyle birlikte CİMER'e gönderiliyor.  

Bağımsız Meclis Üyesi, "Yaptığımız belgeli ihbar ve suç duyurusunun akıbetini bekliyoruz" dedi.

İŞTE O ŞOK İHBAR VE İFADE TUTANAĞI: 

  Güzel bir anı fotoğrafı: Dönemim CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır ve FETÖ'nün firari Nazilli İmamı...