'HENDEK' MODASINA GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANI İNCE'DE UYDU!

Kültür Merkezi görünümlü AVM, defalarca haberlere konu olmuş, arsa bağışçısı Reha Aysa tarafından da "kamu yararına kullanılmadı" iddia/tespitiyle, arsanın geriye alınması için


'HENDEK' MODASINA GÜZELBAHÇE BELEDİYE BAŞKANI İNCE'DE UYDU!

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'de "hendek" modasına uydu! 

PKK, Güneydoğu'da kahpe tuzaklar için hendek kazarken; İzmir'in CHP'li Belediye Başkanı Mustafa İnce'de geçtiğimiz yıl İBB tarafından yapılan Kültür Merkezi görünümlü AVM'nin çatısındaki "Özgürlük ve Demokrasi" meydanına hendek kazdırdığı ortaya çıktı!

Kapatılan Yelki Belediyesi'nden geçen araziyi "Mezbaha Yapılması" karşılığında İBB'ye veren Başkan İnce, karşılığında da Reha Aysa tarafından "kamu yararına kullanılmak koşuluyla bedelsiz" arsası Güzelbahçe Belediyesine devir edilen yere "rüya" projesini yaptırmıştı. "Çayın taşı ile çayın kuşunu vurma" taktiği ile sözde kamu yararı adına İBB'ye yaptırılan binada 27 adet dükkan satılığa çıkarılınca; Aysa'da yargıya başvurmuştu! İnce, Günay ve Arslan'dan oluşan EKİBİN, bu işten ne kadar kazandıkları da bilirkişi raporlarının açıklanmasıyla, ortaya çıkması bekleniyor!

Kültür Merkezi görünümlü AVM, defalarca haberlere konu olmuş, arsa bağışçısı Reha Aysa tarafından da "kamu yararına kullanılmadı" iddia/tespitiyle, arsanın geriye alınması için dava açılmıştı. Bilirkişilerin hazırlayacağı rapor doğrultusunda açılan davaya önümüzdeki günlerde devam edilecek. Ayrıca; Gündem Otuzbeş, Kültür Merkezi görünümlü AVM'nin döküldüğünü gündeme getirmiş, "2., 3. sınıf malzeme mi kullanıldı?" sorusu yöneltmişti!

"Tepesi delik" icraatları ve "defolu" açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, EKİBİNDEKİ Yardımcısı Mustafa Günay ve CHP Güzelbahçe e. İlçe Başkanı, MV adayı Ednan Arslan'la birlikte, Devletin "Belediyecilik" faaliyetlerinden iyi para kazananlar listesinde yer alıyor!  

Başkan İnce'nin AVM çatısına ne amaçla "hendek" kazdırdığı kamuoyu tarafından bilinmiyor ama, "Çatıya ilk hendek kazdıran Başkan" olarak, tarihe geçmeye aday olduğu söyleniyor! 

İŞTE AVM'NİN ÖZGÜRLÜK ve DEMOKRASİ MEYDANINDA AÇILAN HENDEKLER:

İKİNCİ, ÜÇÜNCÜ SINIF MALZEME KULLANILMADIYSA; BU "HENDEK"LER NEDEN KAZILDI?