BAŞKAN İNCE'DEN ADALETLİ BİR HAMLE DAHA: BAKIN ŞİMDİ NEREDE TEMİZLİK BAŞLATIYOR!

Başkan İnce'nin "Kıyı temizliğinden sonra, Belediyeyi de temizleyeceğim" şeklinde konuştuğunu belirten Belediye kaynaklarımız; Başkan İnce'nin "BİZDEN", "BİZDEN DEĞİL" operasyonu için düğmeye basacağını iddia ettiler!


BAŞKAN İNCE'DEN ADALETLİ BİR HAMLE DAHA: BAKIN ŞİMDİ NEREDE TEMİZLİK BAŞLATIYOR!

İçişileri Bakanlığının "sanat eseri" gibi verdiği soruşturma izni ile yeniden ünlenen CHP'li Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, 10 Eylül'de Adaletli bir şekilde yapılan delege seçimlerine de nasıl Adaletli bir şekilde müdahil olduğunu belgesiyle haberleştirmiştik...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşüne de mevkidaşı Narlıdere Belediye Başkanı Abdül Batur'la birlikte uçakla giden ve yürüyüşte bir kaç öz çekim yaptıktan sonra mevkidaşı ile İzmir'e dönen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, nasıl bir "doğa" ve "çevre" dostu olduğunu, dün başlattığı "kıyı temizliği" ile bir kez daha dosta düşmana göstermiş oldu!

Tartışmalı mahalle delege seçimlerine de  müdahil olarak "Adaletli" yaklaşan Başkan İnce; İlçe Başkanı Kazım Çam'ın beyaz listesine karşı farklı bir liste çıkaran Belediye çalışanı ve CHP Güzelbahçe İlçe Yöneticisi Vural Gezer'i "Amirlik" görevinden almış, bordür taşı döşeme işine vermişti.

Vural Gezer'le birlikte hareket ettiğini tespit ettiği bir diğer Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çalışanı Mine Bilir Şahin'i de "Adalet" kriterleri çerçevesinde davranarak, ivedilikle 1. Liman "tuvalet" temizliği işinde görevlendirmişti...

CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü ile "Adalet" kavramı dalga dalga yayılırken; CHP'li Belediye Başkanlarının Adalet kavramına yaklaşımları da icraatlarıyla bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı.

Vural Gezer'in delege listesi çıkarmasıyla birlikte; Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'de "Adalet" duygusu tavan yaparken; dün yapılan kıyı temizliği çalışmasında sarf ettiği sözler, Belediye çalışanları arasında "yeni bir Hitler mi doğuyor" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Belediye kaynaklarımızdan gelen ihbarlara göre; Başkan İnce, temizlik operasyonlarını Belediye içine kaydıracak yönünde oldu. Başkan İnce'nin "Kıyı temizliğinden sonra, Belediyeyi de temizleyeceğim" şeklinde konuştuğunu belirten Belediye kaynaklarımız; Başkan İnce'nin "BİZDEN", "BİZDEN DEĞİL" operasyonu için düğmeye basacağını iddia ettiler!

Başkan İnce'nin içinde bulunduğu bu "Adaletli" ruh halinden nasıl kurtulacağı merak edilirken; seçildiği günden günümüze, bu kadar rahat hareket etmesini, astığım astık, kestiğim kestik, mantığıyla Belediye personeline yaklaşımı da, CHP tepe yönetimin Belediye Başkanlarına olan bakış açısına bağlanıyor. 

CHP Güzelbahçe İlçe Başkanlığı, mevcut ilçe Başkanı Kazım Çam'ın beyaz listesine oy verilmesi için üye listeleri üzerinde çalışmalar yapılmış, Başkan İnce'nin de "ikna" edeceği üyelerde tek tek işaretlenmişti...

Öte yandan Güzelbahçe delege seçimlerinin iptali için görüş aldığımız Ankara kaynaklarımız; ibreti alem için delege seçimlerinin iptal edilmesi gerektiğini savundular.

Yukarıda yayımladığımız belgenin bile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun harekete geçirmeye yetecek olduğunu savunan bir Ankara kaynağımız; "Sayın Genel Başkan, delege seçimleri için Belediye Başkanlarına yönelik sarf ettiği sözleri yemek istemiyorsa, bu belge bile ibreti alem için, Güzelbahçe delege seçimlerinin iptal edilmesine yeterli olacaktır" dedi.

Ayrıca; CHP Genel Merkezine gönderilen 10 dosyanın yetkililere ulaştığı belirtildi. Dosyaların içindeki belgelere göre; Güzelbahçe delege seçimlerinin iptal edilmesi bekleniliyor.