GÜZELBAHÇE'DE ÖĞRENCİLERE FETÖ KİTAPLARI MI OKUTULUYOR?

"Başkan İnce'nin Fetocularla görüştüğü, Mustafa Günay'ında bu işin içinde olduğunu, Güzelbahçe siyaset arenasında bilmeyen yok."


GÜZELBAHÇE'DE ÖĞRENCİLERE FETÖ KİTAPLARI MI OKUTULUYOR?

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin Kültür Merkezi odaklı "çözüm ortağı" eğitim kurumunda, öğrencilere FETÖ'nün kitapları okutuluyor diye velilerin, Güzelbahçe Kaymakamlığı ile İlçe Emniyet Müdürlüğüne ihbar/şikayet dilekçesi verdiği belirtildi!

Güzelbahçe "Oğuzhan Özkaya" adlı okullarda FETÖ'nün matbaalarında hazırlanıp basıldığı ve öğrencilere dağıtıldığı iddia edilen kitaplar için öğrenci velilerinin, Kaymakamlığa ve Emniyet Müdürlüğüne şikayet/ihbar dilekçesi verdikleri kaydedildi.

Okul sahibinin FETÖ bağlantılarından şüphelendiklerini ifade eden öğrenci velileri, Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin Kültür Merkezinin neredeyse tamamını bu okula kantin, dersane ve etüd merkezi olarak kiraya verdiğini belirttiler.

Öte yandan okul sahibi ile Başkan İnce'nin özel ilişkilerinin bulunduğuna dikkat çeken Güzelbahçeli bir öğrenci velisi; Belediye Başkanı Mustafa İnce'nin 2014 seçim çalışmaları süresince Fetocularla temas kurduğunu Güzelbahçe'de herkesin bildiğini belirterek; "Başkan İnce'nin Fetocularla görüştüğü, Mustafa Günay'ında bu işin içinde olduğunu, Güzelbahçe siyaset arenasında bilmeyen yok. Okul sahibi Fetocularla kurulan temasta aracılık etmiş bile olabilir"dedi.