GÜZELBAHÇE: İL YEMEĞİNE BİLET ALMAYAN ADAY ADAYLARINA DİSİPLİN YOLU!

GÜZELBAHÇE: İL YEMEĞİNE BİLET ALMAYAN ADAY ADAYLARINA DİSİPLİN YOLU!

GÜZELBAHÇE: İL YEMEĞİNE BİLET ALMAYAN ADAY ADAYLARINA DİSİPLİN YOLU!
16 Kasım 2018 - 12:29Güzelbahçe Belediyesine D22 ihale usulü maaş alarak basın danışmanlığı görevini yürüten ve kısa süre önce de ilçe başkanlığından istifa eden Kazım Çam'ın yerine CHP Güzelbahçe ilçe başkanlığına (Belediye Başkanı Mustafa İnce tarafından) getirilen Çağlayan Bilgen'in, CHP İzmir İl Başkanlığının kişi başı bilet fiyatı 500 lira olan yemeğe katılmayacak olan aday adaylarına disiplin sopası gösterdiği öne sürüldü!

Güzelbahçe'deki sisteme dahil olanlar için küçük bir rakam olabilir 500 lira, fakat asgari ücretin 1600 lira olduğu günümüzde Belediye Başkanlığı ve Meclis Üyeliğine aday adayı olan bazıları için bu rakamın büyük bir para olduğunu düşünüyoruz...

Her aday adayın Güzelbahçe Belediyesinin nimetlerinden faydalanmadığını, malikanlerde yaşamadığını, evinin bahçesine zeytin ağaçlarını kesip kaçak havuzlar yaptırmadığını, Efendioğlu'ndan çıkan sıcak pastalardan yemediğini, D22 ihalelerle beslenmediğini düşünüyoruz!

Öte yandan İlçe Başkanının bazı aday adaylarının yüzüne "bilet almazsanız disiplin konusu olur" dayatmasını da etik bulmadığımızı buradan belirtir, oturduğunuz o koltuğun da Şenocak sinemasının bilet gişesi koltuğu olmadığını hatırlatırız!..

Öncelikle o koltukta oturan zata diyoruz ki; yüreğiniz varsa kapınızın önündeki o seçim minibüsü ne karşılığında, kim tarafından ilçeye bağışlandığını önce bir açıklayınız, ondan sonra o UCUZ biletleri alamayacak olanlara disiplin sopası gösteriniz!

SÖZDE ÖRGÜTLERDEN SORUMLU OLAN GENEL BAŞKAN YARDIMCISINA HATIRLATMA:

BU GENELGEYİ SÜS İÇİN Mİ YAYIMLADINIZ?


SEVSİNLER...