GAZETECİ ÖZIŞIK'TAN YENİ BİR 'RANT ÇETESİ' İDDİASI DAHA! BAŞKAN ATABAY VE ÖZNUR GÜNDOĞDU ARASINDAKİ...

GAZETECİ ÖZIŞIK'TAN YENİ BİR 'RANT ÇETESİ' İDDİASI DAHA! BAŞKAN ATABAY VE ÖZNUR GÜNDOĞDU ARASINDAKİ...
13 Ekim 2020 - 15:38 - Güncelleme: 13 Ekim 2020 - 16:57MALUMUNUZ; Didim'de öyle bir rant çetesi var ki, yerel yönetime nefes bile aldırtmıyor!
Nisan 2014 yılında CHP'den Didim'e Belediye Başkanı seçilen A. Deniz Atabay, hakkında yapılan iddialara ilişkin sürekli açıklamalarında "rant çetesi"ni suçluyordu...

Temsil, önceki Başkan Mümin Kamacı'dan yarım kalan bu Kültür Merkezi inşaatına 6.5 yıldır rant çetesi mi bir çivi çaktırtmamıştır?Ya da Başkan Atabay, mimarisiyle dünyaca ünlü Sidney Opera Binasına 5 çekecek sanat merkezi yapmaya kalkıştı da rant çetesi mi engelledi?

Bilinsin ki; Başkan Atabay ve şürekası tarafından Didim'deki rant çetesinin kimlerin olduğu yazılı olarak tarafımıza bildirildiği an haber olarak yayımlanacaktır!

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'a ilişkin aşk kaseti ve tecavüz iddialarını gazeteci Mehmet Özışık hazırladığı videolarda gündeme getirmişti...

Gazeteci Özışık, 4 gün önce yayınladığı videosunda bu defa Başkan Atabay ile Başkan Yardımcısı Emine Öznur Gündoğdu arasındaki ilişki iddiasını tecavüz mağduru kadına soruyor!

İŞTE O SORUNUN GEÇTİĞİ BÖLÜM:

 

Bu şok iddia üzereni CHP Genel Merkezi hangi rütbeli yöneticisini Didim'e gönderir orasını bilemiyoruz ama; Kılıçdaroğlu ve ekibinin CHP'yi batırmak için ne kadar zararlı virüs varsa; partinin bünyesinde barındırmaya devam ettikleri net bir şekilde görülüyor artık!

Gazeteci Özışık, tecavüz mağduru kadınla 4 gün önce yaptığı o röportajın dışında; bugün yayınladığı videoda da Başkan Atabay ve Yardımcısı Gündoğdu arasındaki o ilişkiyi gündeme getiriyor!

Ankara'da oturdukları koltuklardan hak-hukuk-adalet kelimelerini dillerinden düşürmeden CHP'yi yönetenler, toplumsal ahlak değerlerini, kavramlarını alt-üst edenler karşısında; neden kendilerinden olunca sessiz kalabiliyorlar?
Bilemeyiz fakat, tutarlar bir de DNA testi istemeye kalkarlar mı?
Bak sen o zaman sinemanın keyfine!
Bugün bunlara sessiz kalanlar; yarın bunlarla mı iktidara yürüyecekler?

4 GÜN ÖNCEKİ VİDEONUN TAMAMINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

BUGÜN YAYINLANAN VİDEOYA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ