FLAŞ! İŞTE DEVLETİN TESPİT ETTİĞİ ERKAN KARAARSLAN ÇUVALINDAN ÇIKAN O İLK İSİMLER...

FLAŞ! İŞTE DEVLETİN TESPİT ETTİĞİ ERKAN KARAARSLAN ÇUVALINDAN ÇIKAN O İLK İSİMLER...

FLAŞ! İŞTE DEVLETİN TESPİT ETTİĞİ ERKAN KARAARSLAN ÇUVALINDAN ÇIKAN O İLK İSİMLER...
04 Eylül 2019 - 16:30 - Güncelleme: 04 Eylül 2019 - 18:15

 ÖZEL

Öncelikle; yıllardır izini sürüp Erkan Karaarslan konusunda yazdıklarımıza gülenlere KAPAK OLSUN BU LİSTE!

Erkan Karaarslan'ın CHP'li Belediyelerde Başkanlarla nasıl işler çevirdiğini yıllarca yazdık ve insanca bu belediye başkanlarını uyarmaya çalıştık!

Gökten zembilli indirildiklerini sanan ve koltuklarından aldıkları güçle burunlarından kıl aldırtmayanlar içinde hesap verme zamanı geldi ve yaklaştı!

Erkan Karaarslan'ın tutuklandığı Ağustos 2016 ayına kadar "FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI" olduğunu inanın bilmiyorduk!

Mersin BŞB dosyasından yakalan Erkan Karaarslan'ın FETÖ'NÜN BELEDİYELER İMAMI olduğunu Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı ortaya çıkardı! 

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığının hazırladığı 137 sayfalık iddianamede Erkan Karaarslan'ın FETÖ/PDY Üyesi olduğu yer alıyordu.

Erkan Karaarslan, 15 Temmuz 2016 öncesinde; CHP'li Belediye ve Başkanlarına 11 şirket ve kuruluşu üzerinden DANIŞMANLIK hizmeti adı altında kamu kaynaklarının nasıl içinin boşlattılacağının yollarını öğrettiyordu! 

Bir şekilde Mersin BŞB-Erkan Karaarslan dosyası gözümüz açtı diyebilirisiniz!

Aydın BŞB, Didim, Kuşadası, Sarıyer, Bayraklı, Karşıyaka, Bornova, Avcılar, Beylikdüzü, Muratpaşa ... vb. 74 CHP'li belediyeye bağış usulüyle (Anadolu insanı böylesi durumları çalıyı arkadan dolanmak şekliyle özetler) şirketler kurduğunu ortaya çıkardık... Erkan Karaarslan'ın belediye başkanları ile çevirdiği filimler salt şirket kurmaktan ibaret değildi! 

Deyim yerindeyse; ekibinde yer alanlarla birlikte bir belediyeyi ANAHTAR TESLİMİ bile yönetebiliyordu! Örnek isterseniz; Aydın BŞB, Sarıyer, Muratpaşa...

İlginç olan Erkan Karaarslan'a CHP tepe yönetimi de destek veriyor, "BONCUK BULMUŞ"lar gibi ikide bir Erkan Karaarslan'ın PAZARLAMAK adına olsa belediye başkanlarını topluyorlar "BELEDİYELERİNİZİ BÖYLE YÖNETCEKSİNİZ" seminerleri almalarını sağlıyorlardı!

ÖRNEK: 14 Haziran 2014 Eskişehir toplantısı: 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, belediye başkanları hakkında yaptığı her konuşmada neler diyordu: "Bizim belediye başkanlarımız kör kuruşun dahi hesabını verirler! Bizim belediye başkanlarımızın veremeyeceği hiç bir hesabı yoktur!"

CHP Genel Başkanı sayın Kılıçdaroğlu bu sözleri sarf ederken ne denli samimidir orasını bilemiyoruz ama, Gündem Otuzbeş ortaya çıkardıklarının dışında medyada binlerce haber yayınladı bugüne kadar Erkan Karaarslan ve CHP'li belediyelerle ilgili...

Siz hiç sayın Kılıçdaroğlu'nun Erkan Karaarslan'la ilgili iki çift laf ettiğine bugüne kadar tanık oldunuz mu?

Olamazsınız!

Çünkü konuşmadı bugüne kadar!
Herhalde fıtratında böyle konularda konuşmak yer almıyor!

İçişleri Bakanı sayın Süleyman Soylu, 25 Aralık 2017 günü TBMM kürsüsünden haykırdı: "Daha Erkan Karaarslan dosyalarını açmadık... Sıra onlara da gelecek!" 

Peki, Bakan Soylu'nun bu çıkışına CHP Grubundan yanıt veren olabildi mi?

Olmadı!

Olsaydı... Neyi savunabileceklerdi? 

Ne yaptılar, kafalarını kuma gömmeyi yeğlediler!

Evet Erkan Karaarslan bugün itirafçı oldu... Etkin Pişmanlık Yasası'ndan sanırım yaralanacaktır!

Sayın Soylu'nun Aralık 2017 ayında "Sıra o dosyalara da gelecek" derken, inanın bugünleri işaret ettiğini düşünmüyorduk!

Türkiye, Erkan Karaarslan Gerçeğini ilkkez 7 Ekim 2016 akşamı Beyaz Tv'de gazeteci Latif Şimşek'in  Dinamit Programına katılan gazeteci Ertan Yıldız'dan öğrenmişti... 

Program dahilinde gazteci Yıldız, Erkan Karaarslan Gerçeğini anlatmaya çalıştı... Ertesi gün İzmir'e dönmek üzere havalanına vardığında telefonu çaldı... Arayan dönemim CHP Konak İlçe Başkanıydı... İlçe Başkanı, Ertan Yıldız'ı CHP üyeliğinden atılmak üzere savunma yapmaya davet ediyordu!...

Aldığı yanıt şu olmuştu: "Ben Dersimli Kemal'in Yeni CHP üyesi değilim. Ben CHP üyesiyim. Dilediğinizi yapmakta özgürsünüz!"

CHP'yi yönetenlerdeki asalete bir bakar mısınız?

Biz dün ne yazdıysak ne söylediysek... hep doğruları yazdık ve söyledik... bugünde söylüyor yazıyoruz...

Bugün Erkan Karaarslan'la aynı çuvala girenlerlerin hali nicedir bilemiyorum! Belki geceleri bile uyuyamıyorlardır!

Fakat, biz doğruları yazdıkça, söyledikçe nasibizimi de alıyorduk! Defalarca Gündem Otuzbeş heklendi... Sosyal medya hesaplarımız ele geçirildi... Kumpaslar kurularak; yapmadığımız paylaşım ve yazılar yüzünden onlarca hakkımızda davalar açtırdılar... En iyi savunma saldırıdır taktiğiyle; utanmadılar ekmeğimizle bile oynadılar...

Sitemizi hekleyip ele geçirdiklerinde; yaklaşık 130 binin üstünde haber ve yazımız site arşivimizden silinerek yok edildi... Gündem Otuzbeş, 2011 yılında Egeli Gündem'in arşivinin üstüne kurulmuştu... Yaklaşık 10 yıldır internet ortamında haber yayıncılığı yapıyoruz... Bugün arşivimiz 2015 yılından başlıyor görünüyor.. (tesadüf bu ya en son heklendiğimizde neredeyse Erkan Karaarslan haberlerinin tamamını yok ediyorlardı.)

Yazılacak daha çok şey var... Aslında...

 Ne diyordu İçişleri Bakanı sayın Soylu TBMM kürsüsünden Aralık 2017 ayında; "SIRA ONLARA DA GELECEK!"

İŞTE İLK SIRAYI ALAN O İSİMLER:  

Bundan sonrası mı?

Orası da... Yakında...

Bizi izlemeye devam ediniz...