DİDİM: KAÇAK İNŞAATLARIN İSKAN RUHSATLARINA MEMUR GÖKHAN KUTUCU MU İMZA ATIYOR?

DİDİM: KAÇAK İNŞAATLARIN İSKAN RUHSATLARINA MEMUR GÖKHAN KUTUCU MU İMZA ATIYOR?

DİDİM: KAÇAK İNŞAATLARIN İSKAN RUHSATLARINA MEMUR GÖKHAN KUTUCU MU İMZA ATIYOR?
06 Kasım 2018 - 14:04Didim Belediyesi'nin Belediye binasının hacizden satılığa çıkarılması, araçlarının, banka hesaplarının hacizli olması, memur Gökhan Kutucu'nun iş bitirme gücünü, iş aşkına her hangi bir engel oluşturmuyor!

İddialara göre memur Gökhan Kutucu'nun başta Başkan Deniz Atabay olmak üzere; Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz, Salih Bankoğlu, İmar Müdürü Öznur Gündoğdu, Yapı Kontrol Müdürü Hüseyin Gazi, Meclis Üyleri Ercan Atasoy, Sinan Ceyhan, Ali Çağlar'dan vb. gelen kaçak konutlara yönelik iskan (Oturma İzni) taleplerini, gözü kapalı imzaladığı belirtiliyor!

Gündem Otuzbeş'e yapılan ihbarlar çerçevesinde; Didim Beldiyesi'ndeki en son kurulan işleyiş sistemine göre imza atması gereken yetkililer o gün izine çıkıyor, vekaleti memur Gökhan Kutucu'ya bırakıyor, devamında Kutucu önüne gelen iskan belgelerini imzalıyor! 

İhbar kaynaklarımız; memur Gökhan Kutucu'nun kurulan bu sistem çerçevesinde haksız kazanç elde ettiğini kısa sürede dudak uçuklatacak cinsten servete kavuştuğunu aktardı!

Çok kısa sürede Kutucu'nun zengin olduğunu aktaran kaynaklarımız, ivedilikle yetkililer tarafından Gökhan Kutucu başta olmak üzere İmar Müdürü Öznur Gündoğdu'nun servetinin incelenmesini istediler.

Kaynaklarımız; sistemin bugünlerde çok hızlı çalıştığını işaret ederek Kutucu'nun günde 2-3 iskan imza işi bitirdiğini belirtti.

Didim halkı, İmar Müdürü Öznur Gündoğdu ve memur Gökhan Kutucu'nun bu kadar serveti nasıl elde ettiklerini merak ediyor!

Ne derseniz, Belediyecilik faaliyetleri sayesinde sınıf atlayan bu kişileri incelemek, servetlerini nasıl edindiklerini sormak, devlet yetkililerinin aklına gelir mi?

Not: Didim kaynakları, İmar Müdürü Öznur Gündoğdu ve memur Gökhan Kutucu'yu edindikleri servetin kaynağını açıklamaya davet ettiler!

Acaba hangisi katların dışında yeni yat aldı?


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR