CHP'Lİ DİDİM BELEDİYE BAŞKANI DENİZ ATABAY'I 'AŞK KASETİ'NİN İÇİNE MONTAJLAMIŞLAR! ATABAY, ŞÖMİNE BAŞI AŞK GÖRÜNTÜLERİNİ YALANLADI...

CHP'Lİ DİDİM BELEDİYE BAŞKANI DENİZ ATABAY'I 'AŞK KASETİ'NİN İÇİNE MONTAJLAMIŞLAR! ATABAY, ŞÖMİNE BAŞI AŞK GÖRÜNTÜLERİNİ YALANLADI...
01 Temmuz 2020 - 11:08 - Güncelleme: 01 Temmuz 2020 - 11:47A. Deniz Atabay... CHP'li Didim Belediye Başkanı...
Dün, Başkan Atabay'ın Didim Adliyesi'nde "kaset" duruşması vardı...
Başkan Atabay, davayı mağdur olarak açmıştı...
Yaklaşık 3 yıl öncesinde Başkan Atabay'a ait olduğu iddia edilen "AŞK KASETİ" WhatsApp üzerinden paylaşılmış, internete düşmesiyle de binlerce kişiye ulaşmıştı...

Didim'deki Ali Sakaroğlu da o kaseti sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı! 
İşte o davaya konu kasetle ilgili dün yapılan duruşmada Başkan Atabay kendini şöyle savundu: "Sanığında içinde bulunduğu bir grup benim hakkımda karalama kampanyası düzenlemektedir. Dosyaya konu görüntüleri gördüm. Hiç biri bana ait değildir. Hepsi montajdır. Montajın kimin tarafından oluşturulduğunu bilmiyorum."

Kasetten detaylar:

- Fonda Dilek Taşı şarkısı çalıyor...
- Şöminede yanan palamut meşesinden çıtırtılar geliyor...
- Ben doğuştan Kadıköylüyüm...
- Pütür pütür götürürüm...
- İyi kadraj yap...
- Şap şup... Öpüşme sesleri...

Başkan Atabay, duruşmada yaptığı savunmasıyla kasetin kim ya da kimler tarafından montaj yapıldığını bilmediğini belirterek, "Hiç biri bana ait değildir. Hepsi montajdır." diyerek, bir şekilde kendisinin kasetin içinde sokulduğunu beyan etmiş!

Teknoloji özürlü olduğumuz için; ilk aklımıza böylesi bir montaj işi için Columbia Picture, Warner Bros gibi Hollwood film şirketlerinin son sistem teknik donanımlı laboratuvarları geldi!
Türkiye'de, Aydın'da, Didim'de böylesine son sistem film laboratuvarları var mıdır orasını bilemiyoruz ama; Başkan Atabay'ın bu savunmasından sonra; kasetin bugüne kadar yayınlanmamış bölümlerinin de bundan böyle yayınlanmasında en ufak bir sakınca da kalmamış görünüyor! 
İddialara göre; kasetin en ateşli dakikalarını da şömüne başı görüntülerinden sonraki bölümlerin oluşturduğu belirtiliyor! Ha, kaset ya da film kaç bölümden oluşuyor, bu kanuda da bir bilgi gelirse hem yayınlar hem de haberleştiriz! Çünkü, Başkan Atabay, yaptığı bu savunmadan sonra bir şekilde kaseti kuşlar kadar özgür bırakmış olmadı mı?

Aslında Başkan Atabay'ın bu tarihi savunması, ola ki bundan sonra kaseti çıkacak/çıkmış olanlar içinde büyük bir önem ve emsal teşkil etmektedir: "Hiç biri bana ait değildir. Hepsi montajdır."

Neyse, Başkan Atabay'ı bu kaset çamurudan dolayı yaptığı bu tarihi savunma için kutlar, kriminal incelemeden çıkacak sonuçları da Hacı Yolu gözler gibi beklemesini tavsiye ederiz!

İŞTE O DAVADA BAŞKAN ATABAY'IN TARİHİ SAVUNMASI: