CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'IN ÇOK ÖZEL AFİŞLERİ DİDİM'İ SÜSLÜYOR!

CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'IN ÇOK ÖZEL AFİŞLERİ DİDİM'İ SÜSLÜYOR!

CHP'Lİ BELEDİYE BAŞKANI ATABAY'IN ÇOK ÖZEL AFİŞLERİ DİDİM'İ SÜSLÜYOR!
16 Mayıs 2018 - 17:49

CHP'li Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın "ödedim" dediği otel ve bar işletmelerine ait su faturalarını Didim halkı tarafından pankart yapılarak asıldı!

Didim Belediyesi eski çalışanı İlksen Yaşar'ın yaptığı suç duyurusu ile Belediye Başkanı Deniz Atabay'ın "terkin" yöntemiyle bar ve otel işletmelerine ait 70 bin liralık su faturalarının ödenmediği ortaya çıkmış, devamında da dava açılmıştı.

Kaplumbağa hızıyla devam dava sürecinde önceki hafta bilirkişi raporunu mahkemeye sunmuş, Başkan Atabay'ın ödemesi gereken su faturalarını ödemediği, terkin yöntemiyle faturalarını sildirdiği ortaya çıkmıştı!

"Ar damarı meselesi!"

Didim halkı tarafından "ar damarı meselesi" olarak adlandırılan olay; bu defa Didim'de asılan pankartlarla yeniden gündeme geldi! 

Önceki Belediye Başkanı Mümin Kamacı'nın yüzde 60'nı bitirdiği ve 2015 yılında hizmete açmayı planladığı Didim Kültür Merkezi inşaatının koruma tellerine asılan pankartlarda; "Su faturalarının ödendi makbuzları nerede" şeklinde soru yöneltiliyordu.

Öte yandan geçtiğimiz yıl WhatsApp üzerinden Başkan Atabay'ın "aşk kaseti" yayımlanmış, başka kasetlerin de çıkacağı iddia edilmişti! Didim'den sızan bilgiler arasında; Başkan Atabay'ın 24 Haziran seçimleri öncesinde başka kasetinin de internete düşeceği iddiasına yer veriliyor!

2. Kasetin 1.'sine oranla daha çok ses getireceği bilgisine yer veriliyor Didim'de!..

İŞTE O PANKART:

Başkan Atabay, önceki başkan Kamacı'dan yüzde 60'ı bitmiş devir aldığı Didim Kültür Merkezi'ne 30 Mart 2014'ten beri bir tek çivi dahi çakmadı ama, Didimliler ödemediği su faturalarını pankart yapıp koruma tellerine taktı.


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR