CHP DİDİM İLÇE BAŞKANI KOÇAK, ÖYLE BİR PAYLAŞIM YAPTI Kİ OKUYANLAR SANDUKALARINDAN CHP ROZETLERİNİ ÇIKARTIP GÖYNEKLERİNE TAKTILAR!

CHP DİDİM İLÇE BAŞKANI KOÇAK, ÖYLE BİR PAYLAŞIM YAPTI Kİ OKUYANLAR SANDUKALARINDAN CHP ROZETLERİNİ ÇIKARTIP GÖYNEKLERİNE TAKTILAR!

CHP DİDİM İLÇE BAŞKANI KOÇAK, ÖYLE BİR PAYLAŞIM YAPTI Kİ OKUYANLAR SANDUKALARINDAN CHP ROZETLERİNİ ÇIKARTIP GÖYNEKLERİNE TAKTILAR!
10 Ocak 2019 - 23:33Nurettin Koçak... CHP Didim İlçe Başkanı...

Asker emeklisi olduğu belirtiliyor... Emekli olduğundaki rütbesine ilişkin değişik iddialar dolaşıyor hakkında... Kimilerine göre Tuğ General'likten, kimilerine göre de Uzman Erbaş'lıktan, kimilerine göre Ast Subay Kıdemli Çavuş'luktan emekli... Vatandaşın ağzı torba değil ki büzesin, kafasına göre konuşup duruyor işte... 

Aslında bize göre siyaseten emekliydi!

Fakat, Ekim 2017 ayında dibine "can suyu" döktüler!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Akşam gazetesi yazarı Emin Pazarcı'nın iddialarına göre, bir "proje" dahilinde CHP'nin başına getildi!

Aslında, gazeteci Pazarcı'nın Kılıçdaroğlu'na yönelik başa getirilme proje iddiasına en somut örneği, CHP Didim İlçenin başına getirilen Nurettin Koçak oluşturuyor! 

Koçak, gün içersinde sosyal medya hesabından çok "hesaplı" bir paylaşımda bulunuyor!

Paylaşımını okuyunca,  ilk işimiz sosyal medya "suikast"ı olup olmadığı yönünde bir araştırma yapmak oldu!

Araştırmalarımız sonucu, paylaşımın gerçek ve tüzel bir kişilik olarak Nurettin Koçak tarafından yapıldığına kanaat getirdik!  

Öncelikle; Koçak'ın nasıl bir proje olduğuna açıklık getirmek adına, Ekim 2017'de CHP İlçe Başkanlığına nasıl ve kimler tarafından aday yapıldığına bakmakta yarar var!

Koçak, o günlerde bir partisi olmayan şimdinin Ak Parti'den Didim Belediye Başkanlığına aday adayı olan Mümin Kamacı tarafından geliştirilen bir proje çerçevesinde, dönemim CHP Didim İlçe Başkanı Gökmen Karataş'ın karşına dikilmiş bir adaydır!

Mümin Kamacı'nın içinde yatan gerçek aslan da CHP'den Didim Belediye Başkanlığı adaylığıdır!

Kamacı'nın içi, 2014 Nisan'ın dan beri için için yanmaktadır! Yüzünden okuyamasanızda, konu belediye başkanlığından açıldığında konuşurken dişlerini nasıl sıktığına bakmanız kafi gelir diye düşünüyoruz!

Projenin 1. basamağında Nurettin Koçak'ın Gökmen Karataş'ın devirmesi yer alıyordu! 

Çünkü; mevcut İlçe Başkanı Karataş, Kamacı'nın partiye dönmesine izin vermiyor, üyelik müracaatını "La şantami kantare" şarkısı söyleyerek geçiştiriyordu!

Bu yüzden ilk planda Gökmen Karataş, İzmir Marşı ile Demirbaş ailesinin Akbük'teki taşınmaz demirbaşları arasında yer alan demirbaş benzin istasyonuna gönderilmesi gerekiyordu!

Kamacı, Karataş'ı demirbaş benzin istasyonun başına göndermek için Nurettin Koçak'ta bu ışığı görmüştü! 

Kamacı, yanılmadı da... 

Karataş, yanında mevcut Belediye Başkanı Daniz Atabay'da olmasına karşın, Karataş kongrede Koçak'ın karşısında Kamacı'nın çürük dişini dolduramayacak bir sayıda oy alarak, Akbük'teki kayınbabası Mustafa Demirbaş'ın demirbaş benzin istasyonun yolunu tutmak durumunda bırakıldı!

Proje bu haliyle tıkır tıkır işliyordu... Koçak, bu arada balık hafızalı olamayan Didim halkına ve CHP'lilere Mümin Kamacı'nın yeniden CHP'ye döneceğinin sinyalini vermek için oğul Ramazan Kamacı'yı yönetimine almayı da ihmal etmiyordu! 

Nurettin Koçak'ın CHP Didim İlçe Başkanı olmasında (Yapılamasında) temel amaç; aşk kaseti mağduru Münin Kamacı'nın yeniden (3. Defa) CHP'den Didim Belediye Başkanlığına aday yapılmasından ibaretti! 

 
İlçe Başkanındaki seviyeye bir bakar mısınız?

Yukarıdaki "Kubilay" kıyaslamalı fotoğraf, kaset mağduru Kamacı'nın, CHP adaylığı düşürüldükten ve DSP adayı olarak 2014 yerel seçimlerine start verdiği gün çekilmiş ve yerel medyada haber yapılmış! 

Haberin başlığına bakarsanız; her biri sanki dinci yobazlara karşı mücadele vermiş insanlar sanırsınız... Oysa, tamı tamamı CHP'den istifa edip "Mümin Amca"larının yanında saf tutmuş insanlar... Fotoğraftan da anlaşılacağı gibi; Kamacı'nın dibindeki kişi şu an mevcut CHP ilçe başkanı olan Nurettin Koçak... 

Kubilay fotoğrafının altındaki dilekçe ve fotoğraflara gelirsek; 2014 seçimleri öncesinde CHP'den istifa eden DSP'den Didim Belediyesi Meclis Üyesi seçilen ve şimdi tekrar CHP rozeti takan fakat, ne işse CHP'li Meclis Üyesi rozeti altında Ak Parti aday adayı Kadir Kabak'ı kapı kapı esnafa tanıtan Vedat Ege!

Kısacası siyasi aslı astarı bunlardan ibaret olan CHP Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak Bey, şimdi kalkmış sosyal medya hesabından CHP rozeti üzerinden siyasi "ahlak" dersi vermeye kalkışıyor!

Koçak, paylaşımında CHP rozetinin nerede taşınması gerektiğini işaret ediyor?

Yürek!

İyi de arkadaşlar, siz hiç bugüne kadar CHP rozetini pantolonunun göt cebinde taşıyan bir CHP üyesine rastladınız mı?

Hani derler ya; düğün değil dernek değil eniştem beni neden sinemaya götürüyor... İşte o hesap, Nurettin Koçak Bey tutuyor bu defa CHP rozetinin felsefi derinliklerine dalıyor, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluşunun temel ilkelerini simgeler diyor!

Saygıdeğer ilçe başkanı Nurettin Koçak Bey'e hatırlatmakta fayda var, bu ülkede ilkokulu bitiren hemen hemen her çocuk bu bilgilere sahiptir!

"Sözüm Şahsi menfaat ve çıkarları için partiyi terk edenlere..." Breh... Breh... Bakar mısınız Nurettin Koçak Bey'in ettiği lafa? 

Peki adam olana sormazlar mı, siz ne amaçla dün DSP'ye geçmiştiniz?  

Haydi işin içine CHP bayrağı, flaması vb. gibi seçim malzemeleri falan koymadan bir iki tane daha içinden CHP rozeti geçen soru soralım mı Nurettin Koçak Bey'e?

Hala ve sizin deyişinizle yakası rozetli Meclis Üyeniz, Ak Parti aday adayını kapı kapı gezdirip tanıtıyor mu?      
Rozet hakkında; "İşine geldiğinde takılıp,işi bitince atılacak bir süs eşyası değildir." diyorsunuz... O Ak Parti aday adayını kapı kapı gezdirip tanıtan Meclis Üyenizin CHP rozetini neresine taktığını biliyor musunuz? Ya da tanıtım faaliyetleri çerçevesinde; işine geldiği şekliyle CHP rozetini takmış mıdır takmamış mıdır?

Yahu Nurettin Koçak Bey, (Siz de dahilsiniz) CHP rozetini süs eşyası gibi değil, işinize gelmediğinde çıkartıp başka partinin rozetini takmıyor musunuz?

Nurettin Koçak Bey, haydi bu Ak Parti sempatizanı Meclis Üyenizin yakasındaki rozet hakkında ileri geri konuşmaya bile gücünüz yetmiyor diyelim...
Daha iki gün öncesinde neresinde CHP rozeti taşıdığını bilemediğimiz bir Meclis Üyeniz de bir vatandaşa silahlı saldırıda bulundu ve kendisini de telefonda "Fatih Ürek" olarak tanıttı! 

Bu Meclis Üyeniz hakkında da süt dökmüş kedi moduna girdiniz! Çıtınız bilem çıkmadı! Peki, bu arkadaş bu eylemini rozetli mi rozetsiz mi gerçekleştirmiş? Bu konu hakkında sosyal medya hesabınızdan bir açıklama yapacak mısınız? 

Anlayamadığımız; bu aspirin satan arkadaş, neden acaba kendisini Fatih Ürek diye tanıtma ihtiyacı duymuş? 

Yarın başka bir üyeniz, rozetli ya da rozetsiz bir vatandaşa telefonda kendisini Sir Elton John diye tanıtmaya kalkışırsa, o zaman da susacak mısınız?   

Bu hallerinize ne diyeceğimizi şaşırdık aslında Nurettin Koçak Bey...

Ne diyelim Allah sizi "Kuşum" diye telefonda kendisini tanıtacak olanlardan korusun!

İŞTE KOÇAK'IN O PAYLAŞIMI:

Bu ROZET,CHP rozetidir.
Gerçek CHP’li;bu rozeti sadece yakasında değil,yüreğinde taşır.
Bu rozet CHP’nin olduğu kadar Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin de KURULUŞ FELSEFESİ’ni,temel ilkelerini simgeler.
İşine geldiğinde takılıp,işi bitince atılacak bir süs eşyası değildir.
Sözüm Şahsi menfaat ve çıkarları için partiyi terk edenlere...

Not: Yine bizden duymuş olmayınız ama, Ankara'dan CHP rozetini gerçekten yakasında taşımayan bir yönetci aradı ve ekledi: "Aday atama işlemleri bitsin, ilk görevden alınacak ilçelerin başında Didim geliyor" dedi.
Aslında bu işi Ankara'ya bırakmanında bir anlamı yok, Nurettin Koçak Bey istifa mı etmiyor, 2-3 ilçe yönetcisi daha (Eğer ki rozetlerini yakalarında taşımıyorlarsa) istifa eder, Nurettin Koçak Bey'in de önü açılmış olur! Bakarsınız Mümin Amcası'nın yanına bile gidebilir!  

Aslında boşta durmuyor hani! LTF aşağıdaki linki tıklayınız... 
 

DİDİM: CHP İLÇE BAŞKANI KOÇAK ATAĞA KALKTI! CHP'Lİ E. BAŞKAN KAMACI AK PARTİ'YE GEÇİNCE; YANINDA ÇALIŞAN GARSON ADEM'İ DİSİPLİNE YOLLADI...