Buğra Gökçe'nin pahalı takım elbisesi ve aksesuarlarıyla Kuşoğlu'nun düğününe damgasını vurduğu öne sürüldü!

Buğra Gökçe'nin pahalı takım elbisesi ve aksesuarlarıyla Kuşoğlu'nun düğününe damgasını vurduğu öne sürüldü!

Buğra Gökçe'nin pahalı takım elbisesi ve aksesuarlarıyla Kuşoğlu'nun düğününe damgasını vurduğu öne sürüldü!
25 Haziran 2019 - 21:46Geçtiğimiz hafta cumartesi günü CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'nun oğlu Alihan Kuşoğlu'nun Ankara'da düğünü vardı. Alihan Kuşoğlu ile Buket Kayhan evlendiler...

Kuşoğlu'nun düğünü deyim yerindeyse üst düzey CHP'lileri de buluşturmuş oldu! Doğal olarak İzmir'den de düğüne Gültepe'deki, Yamanlar'daki, Tıngıl Tepe'deki, Çileme'deki, Deli Ömerli'deki CHP emekçileri davet edilmeyeceklerdi!

İzmir'den düğüne katılan kalbur üstü davetliler arasında İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Buğra Gökçe'de bulunuyormuş...

Buğra Gökçe, düğünde giydiği takım elbisesiyle tüm davetlilerin dikkatini çekmiş! (Gökçe'nin kılık kıyafetine ilişkin iddialar, bir CHP Genel Başkan Yardımcısı kanalından elde edilmiştir.)

Buğra Gökçe'nin üzerindeki çok pahalı takım elbisenin İngiltere patenli olduğu iddia edilirken; kol saatinin, gömleğinin, kravatının, ayakkabılarının deyim yerindeyse 100 metreden "buradayım" diye sinyal verdiği aktarıldı! Özellikle üzerindeki takım elbesinin Karaburun belediye başkanının makam arabasının 2 katından fazla olduğu aktaran kaynağımız, ayakkabılarının ise Türkiye'de bulunan bir marka olmadığını belirtti. Ayakkabı ile kol saatinin Yeşilyurt'ta 3+1 daire fiyatında olduğunu iddia eden kaynağımız, Gökçe'nin üzerindekilerin bir servet olduğunun altını çizdi! 

Öte yandan kaynağımız; İBB Genel Sekreteri Buğra Gökçe'nin, Genel Sekreterlik görevine devam etmek adına Anadolu insanının deyimiye "eşeği sağlam kazığa bağlamak" için de, CHP üst düzey yönetimine Pelit'ten özel çikolatalar, kişiye özel çantalar, kalemler vb. hediyeler dağıttığını iddia etti.

İBBB Tunç Soyer, verdiği röportajlarda "israftan, şatafattan kaçınacağız, şeffaf belediyecilik yapacağız" derken, Genel Sekreteri Buğra Gökçe'nin Kuşoğlu'nun düğününe dudak uçuklatan rakamlarda üst-başla gitmesini bakalım Başkan Soyer nasıl değerlendirecek? 

Peki, Buğra Gökçe'nin aldığı maaş bu kadar pahalı kıyafetleri almaya yetiyor mudur? 

Yetmiyorsa..!


Not: Haberde, bilgileri ve iddiaları aktaran CHP Genel Başkan Yardımcısının ismine yer verilmemiştir. İddia sahibi, Buğra Gökçe'nin düğünde giydiği takım elbise ve tüm aksesuarlarının fiyatlarını yazılı olarak iletmiştir.