AYDIN: ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, HALİS BÖĞÜRCÜ ve ERKAN KARAARSLAN

AYDIN: ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, HALİS BÖĞÜRCÜ ve ERKAN KARAARSLAN

AYDIN: ÖZLEM ÇERÇİOĞLU, HALİS BÖĞÜRCÜ ve ERKAN KARAARSLAN
06 Ocak 2018 - 11:09

Gündem Otuzbeş yazarı Haldun Haşmet Aysan, sosyal medya hesabından çok çarpıcı bir mektup paylaştı. Mektup, Erkan Karaarslan'ın adamından geliyor... Mektupta yer alan çarpıcı iddialar arasında; Karaarslan'ın Didim Polisevi'nde saklandığına, Aydın BŞBB Özlem Çerçioğlu'na 500-600 bin euro'luk yat verildiği yer alıyor. 

İşte Aysan'ın o paylaşımı:

CEVAP BEKLEYEN AÇIKLAMALAR..

Devamı olan ve bende kayıtlı bu açıklamaların soruşturulması için yetkili İzmir C.Başsavcılığına teslim edeceğim..

Haşmet Bey. Ben Erkan Hocanın yanında çalışan son asistanım. Erkan Hoca ile ilgili yazdıklarınız genel olarak çok yanlış. Nasıl oluyor da size Erkan Hoca ile ilgili pekçok önemli doğru bilgi ulaşmıyor ve pekçok yanlış bilgi doğru diye ulaşıyor anlamak mümkün değil. Gerçekten bunza zaman yazdınız ama Erkan Beyi hiç tanımadığınızı hiçbir bağlantısına hiçbir ilişkisine ulaşamadığınızı söyleyebilir.m. Bakın sizinle bir anlaşma yapalım size bir müddet erkan hoca ile ilgili çok önemli bilgiler göndereyim. hatta bununla yetinmeyip hergün Aydından bir bürokratın hikayesini göndereyim. Siz beni ifşa etmeyin bu 1 gönderdiklerimi olduğu gibi yayınlayın buda 2.

Hangisiyle başlayalım. Hocanın bilgisayarı, telefonu, kitapları, çalışmaları bende gerçi şiifreli ama şifrelerini bildiğimi bilmiyor. Bugün hangisiyle başlayalım şöyle etkili bir başlangıç olsun. emniyet bağlantılarından mı, mit mi, tanıdığı bakanlardan mı, alt yüklenici ve işbirliği protokolllerinden mi, aydınlı bürokratlarla olan whatsaap yazışmalarından mı, yoksa özel videolardan mı? Lütfen yazdıklarımı olduğu gibi yazın. Öncelikle Erkan Karaarslan FETÖ'cü değil ve FETÖ ile hiçbir ilişkisi yok. Bu işten kesinlikle kurtulacak ve güçlenerek kurtulacak. Sizde artık bir şekilde dönüş yapın ya yavaş yavaş ya keskin bir dönüş. Adam 5 sene ile yargılanıyor yatarı 25 ay. Yargıtay kararları vs. Benim size yazacaklarımla FETÖ'den yırtar ama başka konulardan ne yapar bilmem. Buraya kadar yazdıklarımı bir toparlayıp mesja dönüştürün.

2. Konu Erkan Karaarslan'ı Aydında koruyan neydi? Elbette Halis Böğürcü. Hoca Böğürcüyü Aksaraydan tanır. HTS kayıtlarında 1000 tane konuşması vardır. Her salı emniyetin defterine bakılsın erkan karaarslan'ı ziyareti vardır. Gözaltı kararı verildiği günün gecesi erkan karaarslan nerededir didim polis evinde halis böğürcü ile beraberdir. Hapiste olduğu sürece ailesi ile görüşmüşmüdür kesinlikle. Çıktığında görüşmüşmüdür kesinlikle. Peki Halis Böğürcü ile erkan kraarslanı tanıştıran kimdir Dr Erdal Karabaş. araştırılırsa daha neler çıkacak.Şimdiden heyecan bastı. Bu 3^lü çok yakın arkadaştır. Ankarada İstanbulda Aydında defalarca görüşmüşlerdir. Peki hngi işleri ortak yaptılar ooo mesajlardan şimdi bakıyorum da neler neler.

hocanın yelkenli teknesi var.
Kazıklı koyunda neden duruyor..

üzerine değil ki

kardeşi almak istemiş Özlem vermemiş..

orada karışık kimin ne hissesi var belli değil

kaç paralık şey bu tekne hisseli olsun

bilmiyorum şimdi hislerini,

İyide Özlem Bayraktaroğluna 
mektup yazmış orada Özlem Çerçioğluna para verdiğini söylemiş

tekne için vermiştir 
o tekne vardır 500, 600 bin euro