İzmir’de CHP’li Başkanlar Şaşırtmaya Devam Ediyor!
Reklam
  • Reklam

İzmir'de CHP'li Başkanlar Şaşırtmaya Devam Ediyor!

İzmir'de CHP'li Başkanlar Şaşırtmaya Devam Ediyor!

12 Ağustos 2017 - 20:09
Reklam

CHP’li başkanın adaleti bu kadar

Karabağlar Belediyesi’nin amatör bir kulübün binasını yıkması tepki çekti. Kararı protesto etmek için toplanan yüzlerce kişi, Başkan Selvitopu’na, “Bu gencecik çocukların ne suçu vardı?” diye sordu.

Karabağlar Belediyesi'nin kaçak olduğu gerekçesi ile İzmir 1. Amatör Kümede mücadele veren Genç Yıldız Spor Kulübünün kulüp binası ile lokalini yıkması tepkileri de beraberinde getirdi.

Önceki akşam yıkılan kulüp binası önünde toplanan kalabalık, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu protesto etti.
Kısa süreliğine Şehit Pilot Volkan Koçyiğit Bulvarı'nı araç trafiğine kapatan grup, Belediye'ye tepki gösterdi. Grup adına basın açıklaması yapan Kulüp Başkanı Soner Seylan yaşananlardan ötürü Karabağlar Belediyesi'ni kınadıklarını söyledi. Genç Yıldız Spor Kulübü'nü 1989 yılında Türk sporuna hizmet etmek için kurduklarını hatırlatan Seylan, "Bizler bu kulübü çocuklarımızı terörden, uyuşturucudan uzak tutup spora yönlendirmek, hizmet etmek için kurduk. Aradan geçen süreçte ayakta tutmak için de her türlü fedakarlığı yaptık. Bunun için mücadele ederken Karabağlar Belediyesi bizlere destek olmak yerine kulüp binamızı ve lokalimizi yerle bir etmeyi tercih etti" dedi.

Başkan Selvitopu'nun her fırsatta spora ve amatör kulüplere destek olduğunu söylediğini hatırlatan Seylan...... 

HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN 

 

 

Kaynak: www.sabah.com.tr/egeli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AA muhabiri
AA muhabiri "Talep reddedildi" demişti; Demirtaş'ın avukatından...
Tatlıses yine aday gösterilmedi
Tatlıses yine aday gösterilmedi


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR