İFLAS EDEN İNANLAR’IN SARIYER BELEDİYESİ BAĞLANTILARI HAKKINDA...

İFLAS EDEN İNANLAR'IN SARIYER BELEDİYESİ BAĞLANTILARI HAKKINDA ŞOK İDDİA!

16 Nisan 2018 - 10:54 - Güncelleme: 16 Nisan 2018 - 11:31

FETÖ'den firari Serdar İnan, dün akşam twitter hesabından yaptığı açıklamada, inşaat şirketi İNANLAR'ın iflas ettiğini duyurmuştu.

İnan, yaptığı yazılı açıklamada 42 katlı Terrace Lotus projesine yer vermiş, 54  süper lüks Sarıyer Terrace Doğa projesine yer vermemişti. Na tamam inşaatlarının devam ettiği belirtilen Sarıyer Terrace Doğa projesi için, Sarıyer kaynaklarımızdan şok bir iddia geldi!

Sarıyer Terrace Doğa projesinin Sarıyer Belediyesi'ndeki işlemleriyle; FETÖ'den tutuklanan ve kısa zaman önce tutuksuz yargılanmak üzere adli kontrol şartı ve yurtdığı yasağı ile salıverilen FETÖ'nün Boğaziçi Eyalet İmamı olarak anılan Muzaffer Taşkın ile Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Serdar Sarıakçalı'nın yardımcı oldukları iddia edildi!

Öte yandan, uzun bir süredir Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden alınılacağı konuşulan Serdar Sarıakçalı'nın, "Fil" kardeşlerle yaptığı son görüşmenin de yakında youtube'ye düşeceği iddia edildi!

İNANLAR'IN ULTRA LÜKS SARIYER TERRACE DOĞA PROJESİ:

Muzaffer Taşkın, 15 Temmuz darbe girişimi öncesinde, Sarıyer Belediyesi'nde düzenlen yaş günü partilerine bile davet edilebilen bir kişiydi...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan AKPM’ye: Türkiye bağımsız bir ülkedir
Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan AKPM’ye: Türkiye bağımsız...
Dışişleri'nden Pakistan'a başsağlığı
Dışişleri'nden Pakistan'a başsağlığı


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR