FETOCU SOSYETE, 15 TEMMUZ SONRASI DİDİM YEŞİLTEPE...
Reklam
  • Reklam

FETOCU SOSYETE, 15 TEMMUZ SONRASI DİDİM YEŞİLTEPE KOOPERATİFİNİ TERK Mİ ETTİ?

16 Ağustos 2017 - 16:14 - Güncelleme: 16 Ağustos 2017 - 16:45
Reklam

Didim'den FETÖ'cülerle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı; FETOCU sosyetenin, düne kadar Didim Yeşiltepe Kooperatifini üs edindiklerine yer verildi!

Tasfiye halinde olan 1980 ortaklı Didim Yeşiltepe Kooperatif sitesini, Didim'deki yerel kaynaklar, FETOCULARIN tercih ettiğini belirttiler!

Kooperatif merkezinin İzmir'de olması ve kurucularının arasında  FETOYA yakın kişilerin olduğunu iddia eden Didim kaynakları, ortaklarından 600'ün düne kadar İngilizlerin olduğunu belirtti.

İngiliz ortaklarının villarının soyulmasıyla sürekli Didim'de gündeme gelen Yeşiltepe sitesinde, bugün itibariyle 50 İngiliz vatandaşının yaşadığı kaydedildi. Hırsızlıktan bıkan İngilizlerin villarını birer birer sattıkları Yeşiltepe sitesinde villası bulunanların arasında; CHP'li Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi ve Meclis Başkanvekili Hüseyin Çoşkun'nda bulunduğu iddia edildi.

Site yönetiminin yönetim anlayışından dolayı site sakinlerinin huzursuz oldukları iddia edilirken; 15 Temmuz 2016'daki FETÖ/PDY darbe girişimi sonrasında Yeşiltepe sitesinde pek çok villa sahibinin Didim'i terk ettiği; bu yaz sezonunda da pek çok villa kapısının kilidinin açılmadığına yer veriliyor. 

Öte yandan geçmiş yıllara oranla 15 Temmuz 2016 sonrası ve bu sezon FETOCU oldukları iddia edilenlerin Yeşiltepe sitesindeki villarına uğramadıkları öne sürülüyor.

 

Yeşiltepe Kooperatifi ile ilgili geçtiğimiz hafta Aydın Şafak gazetesinde "Didim Yeşiltepe Sitesini FETÖ'cüler mi kurdu?" başlığında bir haber yer almıştı.

Haberin linki:

http://www.aydinsafak.com/didim-yesiltepe-kooperatifi-nde-neler-donuyor-h2675.htm

Aydın Şafak; haberinde aşağıdaki sorulara yanıt aramıştı:

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AA muhabiri
AA muhabiri "Talep reddedildi" demişti; Demirtaş'ın avukatından...
Tatlıses yine aday gösterilmedi
Tatlıses yine aday gösterilmedi


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR