CHP: KOLTUK AŞKINA SARIGÜL, TEKİN OMUZ OMUZA!

CHP: KOLTUK AŞKINA SARIGÜL, TEKİN OMUZ OMUZA!

15 Nisan 2018 - 11:00

CHP İstanbul MV Gürsel Tekin ile Şişli Belediyesi eski Başkanı Mustafa Sarıgül'ün gelecek yerel seçimler öncesinde, anlaştıkları bildirildi.

Gündem Otuzbeş, Sarıgül'ün yeniden Şişli Belediye Başkanlığı adaylığı çalışmalarına başlamasıyla birlikte yaptığı araştırmada; Gürsel Tekin ile Mustafa Sarıgül'ün anlaştıkları bilgisine ulaştı. 

Gürsel Tekin ve ekibi, 2015 genel seçimlerinde MV adayı olan Sarıgül'ün seçilmemesi yönünde çalışmalar yaptığı iddia edilmiş, bu iddialar taraflarca çürütülememişti!

Kulislere "koltuk aşkına ittifak" şeklinde yorumların düşmesine neden olan bu anlaşmanın detayları da şöyle konuşuluyor:

* Gürsel Tekin, Mustafa Sarıgül'ün yeniden Şişli adayı olabilmesi için elindeki tüm kartları açacak!

*  Mustafa Sarıgül'de, Gürsel Tekin'in İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı olabilmesi için başta sessiz ve derinden İstanbul ve CHP siyasetine yön veren Hüsamettin Özkan'ı ve TDH'nın önemli isimleri devereye sokacak!

Kısa bir zaman içinde sosyal medya üzerinden "ittfak"a yönelik çalışmaların başlatılacağı kaynaklarımız tarafından aktarılırken; aday adaylığı süresince de Müge Anlı vb. gibi televizyon yüzlerinin ittifaka destek vereceği iddia edildi.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan AKPM’ye: Türkiye bağımsız bir ülkedir
Başbakan Yardımcısı Bozdağ’dan AKPM’ye: Türkiye bağımsız...
Dışişleri'nden Pakistan'a başsağlığı
Dışişleri'nden Pakistan'a başsağlığı


GÜNDEM OTUZBEŞ İHA ABONESİDİR